Bevestiging afspraak
Geachte mevrouw,
Graag bevestig ik de gemaakte afspraak tijdens ons telefoongesprek van vandaag.
Tijdens deze afspraak krijgt u de 22 weken prik aangeboden. Heeft u nog geen ervaring met het consultatiebureau? Dan vertelt de jeugdverpleegkundige u graag wat de GGD voor u en uw kindje kan betekenen na de geboorte.
Uw afspraak voor de kinkhoestvaccinatie vindt plaats op:
Datum/tijd: «AfspraakDatum» om «AfspraakTijd» uur en duurt circa 10 minuten.
Locatie: «TeamLocatie»
Ter herinnering ontvangt u een sms-bericht twee werkdagen voor uw afspraak.
Belangrijk
In deze mail ontvangt u een vragenlijst. (zie hieronder).
Het is van belang dat u deze vragenlijst zo snel mogelijk doorneemt. Mogelijk is er een reden dat u voorafgaand aan de afspraak contact met ons moet opnemen.
Tevens vragen wij u een legitimatiebewijs mee te nemen waarop uw BSN nummer vermeld staat.
Heeft u vragen?
Indien u de afspraak wilt afzeggen of verzetten, dient u te bellen naar onderstaand telefoonnummer. Dit is niet mogelijk via een reactie op dit e-mailadres.
Voor meer informatie verwijzen wij u naar:
Vragenlijst invullen voorafgaand aan de prik
De ‘kinkhoestvaccinatie voor zwangeren’ beschermt u en uw kindje tegen kinkhoest. De prik kan vrijwel altijd veilig worden gegeven aan zwangere vrouwen. Soms is het nodig om voor de afspraak te overleggen met een arts of verpleegkundige. Daarom vragen wij u om minstens één week voor de afspraak onderstaande vragenlijst in te vullen.
Gezondheidsvragen voor vaccinatie
- Heeft u kinkhoest gehad tijdens deze zwangerschap? JA/NEE
- Heeft u een kinkhoestvaccinatie gehad tijdens deze zwangerschap? JA/NEE
- Heeft u een stollingsstoornis en/ of gebruikt u antistollingsmedicatie? JA/NEE
- Heeft u in het verleden een allergische reactie gehad na vaccinatie? JA/NEE
Als u alle vragen met NEE beantwoordt, hoeft u geen e-mail te sturen. We zien u graag op de afspraak.
Als u bij één of meer vragen JA invult, dient u minstens één week voor de afspraak een e-mail te sturen naar: zwanger@ggdru.nl. Een arts of verpleegkundige zal contact met u opnemen. Vermeld in de e-mail:
- uw naam
- geboortedatum
- telefoonnummer
- datum van afspraak
- welke vraag/vragen u met JA heeft beantwoord
Koorts
Indien u koorts (38°C of hoger) heeft op de dag van de afspraak, is het verstandig om de afspraak te verzetten. U kunt tussen 8.30 en 16.30 uur bellen naar 030 – 694 00 35.